English (United Kingdom)

 

 

Referencje


KARMAR S.A.
02-681 Warszawa
Al. Wyścigowa 6
tel.: (22) 321 44 00
       (22) 847 58 50
fax. (22) 321 44 10
karmar@karmar.com.pl

 


Kariera w Karmarze

Szkolenia
System szkoleń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb pracowników, jak również planów firmy oraz oczekiwań stawianych nam przez otoczenie.
W oparciu o badania potrzeb szkoleniowych, co roku powstaje plan szkoleń. Za jego realizację odpowiedzialny jest Dział HR, począwszy od sprawnej organizacji szkoleń i innych form kształcenia, poprzez monitoring i optymalizację ponoszonych wydatków.
Tematyka szkoleń jest bardzo różnorodna: szkolenia finansowe, prawne, z dziedziny techniczno-inżynieryjnej, kształcenia zawodowego, specjalistycznych programów informatycznych, umiejętności technik menadżerskich i współpracy z ludźmi, technik negocjacyjnych, szkoleń językowych.

Integracja
Dwa razy do roku organizowane są grupowe wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, które mają na celu zapewnienie dobrej atmosfery w firmie oraz wzajemne poznawanie się i wymianę doświadczeń.
Cztery razy do roku grupy pracowników wyjeżdżają do Francji, gdzie mają okazję z bliska poznać grupę BBI, obejrzeć metody i rozwiązania budowlane stosowane przez Francuzów, poznać kulturę i sztukę tego kraju.

 

Szkolenie
Jastarnia
2008