Budowa hoteli

 Klucz do pomyślnej
inwestycji.

"Zostaw to profesjonalistom."


Dział budowy hoteli firmy Bouygues Bâtiment International oferuje inwestorom na całym świecie swoje niepowtarzalne doświadczenie rynkowe.
 
Oryginalność naszego podejścia opartego na połączeniu wiedzy hotelowej i budowlanej polega na pełnieniu roli przewodnika dla naszych klientów przez wszystkie etapy projektu, bez względu na to czy jest to hotel biznesowy, hotel wypoczynkowy czy też lotniskowy. W oparciu o teren wybrany przez inwestora nasze zespoły wykonują wstępne badania (rynku, wykonalności, rentowności), przygotowują plany przyszłego hotelu i określają jego program (powierzchnia, liczba pokoi, restauracje), jednocześnie zobowiązując się przestrzegać określonej granicy kosztów budowy.
 
Nasi eksperci z dziedziny inżynierii finansowej mogą zapewnić inwestorowi pomoc przy finansowej organizacji inwestycji. Ponadto firma Bouygues Bâtiment International może doradzić klientowi przy wyborze firm zajmujących się eksploatacją i administracją obiektu. Nasze holistyczne podejście zapewnia inwestorom jeden punkt kontaktowy przy realizacji w pełni wykończonego hotelu (turn-key), łącznie z najmniejszymi detalami (umeblowanie, tekstylia, wyposażenie wnętrz).
 

Nasze doświadczenie i umiejętności wynikające z kompleksowego zrozumienia branży hotelowej pozwoliły firmie Bouygues Bâtiment International zrealizować wiele flagowych inwestycji, które dziś uchodzą za międzynarodowe wzorce dla hoteli luksusowych:

- Hotel Sky City Marriott w Hong Kongu
- Ritz Carlton w Dubaju
- Park Hyatt Equestrian Club w Jeddah
 

Nasza rola nie kończy się na oddaniu hotelu do użytku. Nasze zespoły wspierają każdego klienta w fazie eksploatacji, analizując wyniki hotelu i rekomendując plany działań gwarantujące optymalną zyskowność inwestycji. 
 
Z czego jesteśmy najbardziej dumni? Dział budowy hoteli firmy Bouygues Bâtiment International oddał do użytku niemal 22 tys. pokoi hotelowych w ciągu dziesięciu lat.

Kontakt : hotel.development@bouygues-construction.com

Trynidad i Tobago

Posiadamy specjalny zespół ds. budowy hoteli, znający wszelkie kryteria projektowania dające jak najlepszy projekt.

Idealnym przykładem jest Trynidad i Tobago, który staje się powoli krajem rozwiniętym posiadającym własny narodowy strategiczny plan rozwoju: Vision 2020. Uczestnicząc w tym projekcie firma Bouygues Bâtiment International pomaga temu krajowi stać się najlepszym miejscem na Karaibach pod względem jakości usług hotelowo-restauracyjnych. Bouygues Bâtiment International zmodernizowała wiele hoteli i pensjonatów do najwyższych, światowych standardów, a Tobago podwoiło swoją pojemność hotelową w ciągu ostatnich pięciu lat.

W 2012 roku Trynidad i Tobago otrzymało nagrodę za najlepsze miejsce turystyczne na świecie „World’s Best Tourism Destination 2012”

Do najwspanialszych przykładów należą:

  • Hilton Trinidad & Tobago – 418 pokoi, w tym 27 apartamentów
  • Hyatt Regency Hotel of Trinidad & Tobago – 428 pokoi, w tym 10 apartamentów oraz 4 000 m2 powierzchni konferencyjnej.