Kadry ze Świata - Podróże okiem Polaków

news gauche

Kadry ze Świata - Podróże okiem Polaków

Innowacyjny projekt podróżników i fotografów z całej Polski. Kadry ze Świata - Podróże okiem Polaków

04/29/2011
Miło jest nam poinformować, że firma Karmar S.A. przyłączyła się do kolejnej inicjatywy charytatywnej – innowacyjnego projektu kilkudziesięciu podróżników i fotografów z całej Polski zatytułowanego Kadry ze świata – podróże okiem Polaków.
 
Razem przemierzyli praktycznie cały świat. Podróżując spełnili swoje marzenia. Teraz chcą spełnić marzenia chorych dzieci i ufundować im egzotyczne wyprawy życia. Podróżnicy nawiązali współpracę z Fundacją Marka Kamińskiego, która pomaga w organizacji całego przedsięwzięcia.
 
Całość rozpoczęła Wielka Gala Podróżniczo-Fotograficzna, która odbyła się 28 kwietnia w Oranżerii Pałacu w Wilanowie, podczas której dokonano licytacji piętnastu zdjęć wybranych przez jury w składzie:
 
Andrzej Tyszko - fotograf  i współtwórca  Artystycznej Grupy Twórczej
prof. Andrzej Koss - Dyrektor Międzyuczelnianego Instytutu Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
Paweł Jaskanis - Dyrektor Muzeum Pałacu w Wilanowie.
 
Całość wpływów z licytacji została przekazana Fundacji Marka Kamińskiego na poczet organizacji podróży dla dzieci.
 
- Mamy niezliczoną ilość pięknych kadrów z Afryki, Azji, Australii, Europy, obu Ameryk i Antarktydy. Poprzez te zdjęcia chcemy umożliwić dzieciom spełnienie marzeń – mówią organizatorzy.
 
Od 29 kwietnia do 15 maja 2011 roku odwiedzający Wilanów mają możliwość obejrzenia tych fotografii i włączenia się do akcji charytatywnej poprzez zakup fotografii. W okresie wakacyjnym część ekspozycji trafi również do hali odlotów lotniska im. F. Chopina oraz hali warszawskiego Dworca Centralnego.
 
Wśród prac znaleźć można również zdjęcia wykonane przez pracowników Karmar S.A.
 
Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, a chcieliby zobaczyć piękne kadry z całego świata zachęcamy do odwiedzenia Muzeum tym bardziej,  że pogoda sprzyja długim spacerom.

Last news

07/26/2017

13 lipca br. KARMAR S.A. podpisał kolejny już kontrakt z firmą Ronson Development. Tym razem otrzymaliśmy zlecenie wybudowania kompleksu Miasto Marina.

06/30/2017

22 czerwca w Muzeum Architektury zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie „Piękny Wrocław” organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Wrocławia oraz Prezydenta tego miasta.

06/29/2017

Już po raz dwudziesty siódmy w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej odbyła się uroczystość rozdania nagród Laureatom Konkursu PZiTB „Budowa Roku 2016”