Nasza działalność

Jesteśmy dumni z naszej działalności.

Budujemy z sercem i duszą


Od momentu założenia naszej firmy nigdy nie straciliśmy z oczu tej prostej zasady. Budujemy wyjątkowe obiekty i realizujemy projekty wtapiające się w kulturę i środowisko krajów, w których się znajdują.
 

Wykorzystujemy pełnię naszej kreatywności, by jak najlepiej sprostać potrzebom klientów. Zaczynaliśmy jako firma budowlana zarządzająca realizacją wielu flagowych projektów. Cały czas, systematycznie rozszerzaliśmy zakres oferty o wszechstronną wiedzę fachową, obejmującą projektowanie, obsługę i złożone projekty deweloperskie. Nigdy jednak nie straciliśmy z oczu naszego serca i duszy - budownictwa. W samym centrum naszego sukcesu leżą bowiem kontrola nad kosztorysami i projektem oraz zrozumienie zasad pracy, zglobalizowanej polityki zakupów i zarządzanie terminami produkcji.

Działalność obejmuje cały łańcuch wartości w budownictwie, a naszym jedynym celem jest zadowolenie naszych klientów. Zapewniamy optymalną wartość dodaną uczestnicząc od etapu projektowania inwestycji, przez budowanie, po konserwację i eksploatację naszych obiektów.


Nasza misja: budować ekologicznie dla naszych klientów. 
Nasze zobowiązanie: pomagać w całym procesie projektowania ich inwestycji. 
W naszej codziennej pracy kierujemy się szacunkiem –  zarówno w stosunkach z klientami, jak i podwykonawcami, dostawcami czy lokalnymi mieszkańcami. Nasz jedyny cel to pomóc budować lepsze życie.

Design

Wyobraźmy sobie…  budynek, o jakim zawsze marzyliśmy, aż do najmniejszych szczegółów.

Na Państwa życzenie nasz wewnętrzny zespół zarządzania projektowaniem będzie współpracować ze wspólnie wybranymi specjalistycznymi projektantami, koordynując ich prace. Nasi kierownicy projektów działają jak dyrektorzy orkiestr: zapewniają, by terminy zostały dotrzymane oraz nadzorują selekcję sprzętu, value engineering i analizę ryzyka. Projektowanie obiektów wymaga znacznej wiedzy technicznej. Pod naszym kierownictwem architekci, inżynierowe i eksperci techniczni pracują wspólnie nad urzeczywistnieniem Państwa inwestycji w ramach budżetu i po obiektywnie uzasadnionych kosztach. Ponadto pracujemy z najnowszymi technologiami budowlanymi, korzystając z zintegrowanych procesów BIM (Modelowanie Informacji Budowlanej).

Obliczenia konstrukcyjne, stabilnościowe i termiczne: nasze zespoły inżynierów udzielą Państwu ostatecznych i godnych zaufania odpowiedzi, polegając na zasobach ośrodków badawczych w ramach firmy Bouygues Construction (inżynieria materiałów, akustyka czy fundamenty).

Ludzie pracujący w naszej sieci zaopatrzenia w Europie, na Środkowym Wschodzie, w Chinach i Ameryce Południowej to eksperci w wyszukiwaniu innowacyjnych i efektywnych kosztowo wyrobów oraz materiałów odpowiadających wymaganiom klientów.

financer

Finansowanie

Wychodząc naprzeciw Państwa ambicjom pomagamy w skonstruowaniu optymalnej struktury finansowania.

Obok projektowania i budowania nasze zespoły specjalistów są w stanie doradzić przy wyborze odpowiednich źródeł finansowania inwestycji oraz pomóc w skonstruowaniu optymalnej struktury finansowania. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w liczne złożone operacje takie jak partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) czy inwestycje w modelu BOT (build-operate-transfer) stworzyliśmy solidną sieć zaufanych partnerów kapitałowych i kredytowych, chętnych do uczestniczenia w projektach deweloperskich prowadzonych przez naszą grupę kapitałową.

Zakres naszych prac obejmuje zarówno wstępne doradztwo, jak i zarządzanie procesem oraz pełny zakres umów finansowania projektu, dopasowany do środowiska projektu oraz potrzeb naszych klientów.

Łatwy dostęp do międzynarodowych kredytów, poparte doświadczeniem zarządzanie ryzykiem oraz długoterminowa optymalizacja kosztów: wdrażamy innowacyjne rozwiązania tak, by Państwa inwestycje były realizowane bez zakłóceń. Jako spółka wiarygodna wśród instytucji finansowych mamy obowiązek służyć zaspokojeniu Państwa ambicji.

exploiter

Eksploatacja

Z naszymi klientami nawiązujemy długofalową współpracę obejmującą etapy konserwacji i eksploatacji.

Jesteśmy globalnym graczem na rynku budowlanym, lecz nasza rola wykracza poza sam akt budowy. Zapewniamy klientom pomoc o charakterze długofalowym, podejmując się działalności związanej z wszelką obsługą i konserwacją naszych obiektów. Naszym celem jest budowa obiektów wygodnych, ekologicznych i energooszczędnych.

Jako jeden z ważniejszych uczestników rynku PPP oraz inwestycji w modelu BOT w zakresie infrastruktury budowlanej i społecznej, nasze zespoły zdobyły solidną wiedzę fachową w zakresie opracowywania długoterminowych projekcji kosztowych i optymalizacji kosztów na cały okres eksploatacji inwestycji. Nasi eksperci są w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi dla dobra użytkowników poprzez wielobranżową konserwację, zarządzanie energią, usługi dla użytkowników obiektów (ochrona, sprzątanie, catering, recepcja), teleinformatykę czy zarządzanie nieruchomością.

Ponadto, nasze zespoły wypracowały szczegółowe know-how w zakresie eksploatacji obiektów. 
Zdobycie kontraktu na zarządzanie inwestycją AsiaWorld Expo w Hong Kongu stanowiło mocne potwierdzenie bogatej wiedzy eksploatacyjnej naszej firmy. Prowadziliśmy również budowę Hotelu Marriott w Hong Kongu, centrum sportowego Singapore SportsHub czy też lotnisk w Larnace i Pafos na Cyprze.