Property Development

Mieszkania jutra budowane są dziś.

"Od koncepcji do finalizacji jest długa droga."

Bouygues Bâtiment International pomaga swoim klientom urzeczywistniać inwestycje w nieruchomości jutra.

 
Bez pomocy specjalistów zarządzania inwestycjami nawet najpiękniejsze projekty budowlane mogą nigdy nie zostać zrealizowane. Zadaniem naszych ekspertów jest urzeczywistnienie planów naszych kilentów: od budynków mieszkaniowych po centra handlowe, hotele i kompleksy wypoczynkowe.
 
Dzięki synergii pomiędzy Bouygues Bâtiment International a Bouygues Construction nasi specjaliści prowadzą klientów przez wszystkie etapy projektu: analizę potrzeb i studium wykonalności, określenie terenu budowy, projektowanie, budowę, procedury administracyjne i finansowe, marketing, wstępną komercjalizację, wybór firm eksploatacyjnych, etc.

Proces szczegółowego zarządzania inwestycją prowadzony jest ze szczególnym uwzględnieniem ciągłości dialogu z zespołami klienta i przyświeca mu tylko jeden cel – zagwarantowanie klientowi optymalnej wartości jeszcze przed przystąpieniem do sporządzania jakichkolwiek planów.

 
W fazie wdrażania inwestycji nasi klienci mogą polegać na naszej głównej sile, która leży w samym sercu naszej działalności: budownictwie. W tej dziedzinie jesteśmy najlepsi. Do naszych największych sukcesów zaliczają się m.in. obiekty komercyjne wokół centrum sportowego SportsHub w Singapurze, biblioteka w Kent i Centrum Archiwów w Maidstone w Wielkiej Brytanii oraz rezydencja w Chrudim Parku w Czechach.
 

Kontakt : property.development@bouygues-construction.com

Bouygues UK


2008: początek działalności Bouygues Development. Brytyjska spółka należąca do grupy – Bouygues UK – specjalizująca się w property development podpisała swój pierwszy kontrakt na realizację Biblioteki Dagenham. Umowa obejmowała również budowę 83 obiektów mieszkalnych, sklepów i usług publicznych w ramach ambitnego programu regeneracji miasta.
 
Od tego momentu napływają kolejne projekty – od Londynu po Portsmouth: Biblioteka w Kent, Centrum Archiwów w Maidstone oraz oczywiście Canning Town – projekt, w którym firma Bouygues jest od 2009 roku preferowanym uczestnikiem przetargów. Inwestycja ta, położona w Londynie, obejmuje blisko 1 100 obiektów mieszkalnych i 60 tys. m2 powierzchni kin, supermarketów i hoteli. Dzięki Bouygues Development firma Bouygues Bâtiment International posiada obecnie silniejszą niż kiedykolwiek dotąd pozycję globalnego gracza na rynku brytyjskim.